Apple та IBM презентували 10 нових додатків

Apple та IBM презентували 10 нових додатків

Американський союз компаній Apple та IBM представив нову партію додатків на мобільні пристрої iPad та iPhone. Щоправда, цього разу декілька додатків також мають підтримку й Apple Watch — смарт-годинник компанії Apple набуває поширення у корпоративному секторі.


Судячи з останнього квартального звіту IBM, саме «голубому гіганту» цікаво якомого довше продовжувати співробітництво з Apple: у компанії 13-й квартал підряд йду спадаючі показники, що є стимулом для розвитку у нових сферах. На даний момент в рамках IBM MobileFirst for iOS створенно уже 32 додатки. Останні 10 ми представляємо нижче.

Shift Track для менеджерів (iPad)

Додаток Shift Track на iOS дає менеджеру інструмент для відслідковування усіх своїх задач та для планування майбутнього розпорядку дня. Це дає змогу замінити звичайний робочий блокнот на зручний додаток, которий допоможе аналітикою та розрахунками. Окрім того, Shift Track дає можливість слідкувати не лише за своїми справами, але й дивитсь за співробітниками та їх робочими годинами, проханнями та запитами.

Shift Sync для працівників (iPhone та Apple Watch)

Додаток Shift Sync розроблений спеціально для iPhone та Apple Watch, аби працівникам було більш зручно відслідковувати власний графік роботи та працювати з ним. Персонал может використовувати зручний дашборт Shift Synс, аби персоналізувати свій графік онлайн, приймати або відміняти зміни, а також приймати та відповідати на запити. До того ж, через Shift Sync зручно вказувати про over-time роботу та вказувати на необхідність її проплати.

Travel Plan для бізнес-пасажирів (iPhone)

Додаток Travel Plan розроблений спеціально під бізнес-пасажирів, котрі більшу частину свого часу проводять у дорозі та відрядженнях. Travel Plan дозволяє легко та просто розробляти маршрути. Спеціальна система аналізує Календар, обирає найкращий час для перельотів або поїздок, розпізнає кінцевий пункт призначення та особливості добирання до нього. Це все допомагає зробити поїздку більш приємною да комфортною.

Читайте также на iLand.ua

Travel Track для бізнес-пасажирів (iPhone, Apple Watch)

На відміну від Travel Plan, додаток Travel Trak допомагає комфортно відчувати себе під час самих подорожей. Через Apple Watch та iPhone можна відслідковувати ворота вильоту та платежі з Passbook. До того ж, можна активувати зв’язок з різного роду сервісами та іншими додатками, що дозволить отримувати актуальну та важливу під час переїздів інформацію. Аплікація також може синхронізуватись з додатками інших подорожуючи колег, що дозволить з ними об’єднати календарі та отримати зручний розклад для роботи.

Loan Advise для кредитних консультантів (iPad)

Додаток дозволяе менеджерам по видачі кредитів надати клієнтам більш персоналізований підхід з консультацією по отриманню кредиту. Ви збираєте інформацію у реальному часі, без необхідності заповнювати купи паперу. Як результат, висновок по видачі кредиту можна отримати в рази швидше.

Loan Track для кредитних консультантів (iPhone)

Додаток допомогає відслідковувати процес отримання кредиту. Консультант отримує інформацію щодо прогресу видачі кредиту клієнту. В разі необхідності з’являється інформація по додатковим документам, котрі необхідні доробити клієнту. Для зручності у комунікації, швидка передача усієї інформації клієнту через SMS або електрону пошту.

Expert Resolve для працівників ЖКГ (iPad)

Додаток дозволяє швидко отримувати можливі сценарії розвитку наявних проблем та видавати традиційні рішення. Це дозволяє економити час на діагностику проблеми та прискорить виклик додаткових служб для вирішення задачі.

Asset Inspect для ІТ-департаментів (iPhone)

Аплікація дає можливість проводити швидкий аналіз можливих рішень на технологічному поприщі. Це дає можливість отримати інформацію про проблему швидко, а потім — взятись за її вирішення, отримавши інструкції та усі необхнідні специфікації.

Field Inspect для держслужбовців (iPad)

Додаток дозволяє відмовитись від використання великої кількості паперу, отримуючи усі необхідні дані прямо на iPad. Перевага такого рішення у тому, що планшет набагато компактніший за папки з документами, а також дозволяє отримати будь-яку інформацію просто зробивши декілька кліків. У будь-якому місці, де є мережа.

Safe Site для робітників (iPhone)

За допомогую звичних камери та мікрофона робітники можут у швидкий час отримувати найсвіжішу інформацію про свій стан, виконуючи небезпечні роботи. Також додаток может транслювати інформацію з самого місця подій. Також додаток може збирати та аналізувати дані про небезпеки, які виникають поруч з місцем виконання робіт та попереджувати про них. Safe Site також сумісний з технологією iBeacon.

Десять нових додатків приєднаються до уже існуючих 22-х. Що цікаво, Apple вперше використала не тільки Apple Watch, а й Touch ID, FaceTime камеру та оповіщення, в тому числі iBeacon. Це в котрий раз доводить, що Apple нічого не робить просто так.

Быстрый поиск: Apple Watch,iBeacon,IBM,iPhone 6

Август 03, 2015 | Илья Кабачинский | (1 комментарий)

| комментировать


Схожі матеріали:

Новини iLand