OmniFocus 2 для iPad — потужний менеджер задач

OmniFocus 2 для iPad — потужний менеджер задач

Компанії Apple та IBM не дарма об’єднались та працюють над ставленням більш як сотні додатків для корпоративних клієнтів під iOS-гаджета. Незважаючи на скептичне ставлення споживачів до можливостей iPhone і iPad, кожен з пристроїв допомогає не лише у споживанні контенту, а й його створенні. Розробники додатку OmniFocus 2 довели, що на планшеті можна ще й відслідковувати процес створення.


Як і перше покоління додатку, OmniFocus 2 представляє з себе менеджер для відслідковування поставленних задач. Нова версія була представлена разом з повним оновленням дизайну та оптимізацією наповнення.

Як завжди, виглядає все досить стримано, але у той же час стильно. Ніяких різких кольорів, незважаючи на використання чималої палітри. Дизайнерам вдалось уникнути традиційної похмурості для додатків такого типу (робочих інструментів), але при цьому не робити «щоденник для школярів». До того, кольорові розмітка різних розділів допомагає у навігації.

Створюючи нову задачу/проект, користувач вводить традиційні параметри: час, дату, місце, теги. Є можливість внести додаткові нотатки для пояснення, а також прикріпити аудіо чи відео файли. У разі створення не окремої задачі, а проекту, користувач може виставляти підзадачі з можливістю відмітки «виконано». Тут же можна вибирати відповідального за виконання роботи та вказувати максимальній кінцевий термін закриття задачі.

Читайте также на iLand.ua

Усі найближчі задачі виносяться у папку «Inbox», навіть якщо це не окрема задача, а частина проекту. Досить зручно, адже є можливість глянути на картину дня і свою можливу зайнятість. Окремі проекти записуються у однойменну папку «Projects», що пришвидшує до них доступ. Якщо якась з завдань відмічене, швидкий доступ до нього можна отримати через папку «Flagged».

Варто зауважити, що додаток OmniFocus 2 дійсно зручний саме для виконання великих проектів. Якщо для повсякденних задач можна викорустувавути і стандартний Календар чи Нагадування, то вже для проекту їх можливостей буде недостатньо. У OmniFocus 2 комфортно працювати з списком задач, можна слідкувати за ступенем виконання поставленних задач, виставляти дедлайни та додавати різноманітні файли. А головне — усе оформлено у зручному для навігації додатку. 

Наостаннок зауважимо, що у OmniFocus 2 є додатки для iPhone і Mac, які між собою повністю синхронізться. А це дуже полегшує роботу, коли одночасно потрібно мати усі данні на кожному з гаджета. Також у останньому оновлені був представлений клієнт для Apple Watch. 

Ціна: $39.99

Завантажити в App Store: OmniFocus 2

Быстрый поиск: Omni Group,OmniFocus 2,продуктивность

Июль 03, 2015 | Илья Кабачинский | (0 комментарий)

| комментировать


Схожі матеріали:

Новини iLand